דף הבית » אודות
 
מהו מומחה לטיפולי שורש?

ככל ענף ברפואה, גם רפואת השיניים כוללת התמחויות בתחומים ספציפיים כגון: כירורגית פה ולסת, אנדודונטיה (טיפולי שורש), אורתודונטיה (יישור שיניים), פריודונטיה (רפואת חניכיים) ועוד. 

רופא שיניים כללי מקבל תעודה לאחר שש שנות לימוד בפקולטה לרפואת שיניים.

מומחה הוא רופא שיניים שממשיך ולומד בתחום התמחות ספציפי באחד מבתי הספר לרפואת שיניים או בתי החולים שיש להם תוכניות התמחות מתאימות. משך מסלול ההתמחות באנדודונטיה (טיפולי שורש) הוא שלוש וחצי שנים נוספות במשרה מלאה.
 ד"ר צביה אלעזרי
ד"ר צביה אלעזרי מה היתרון בטיפול אצל מומחה לטיפולי שורש?

מומחה הוא בעל השכלה, ידע והבנה אשר מקנים לו יכולת לקבל החלטות קליניות נכונות, הלוקחות בחשבון את מצבו הכולל של המתרפא ואת השלבים הבאים בטיפול.

זאת ועוד, בשונה מיתר רופאי השיניים, למומחה יש יכולת מקצועית ייחודית להתמודד עם מצבים מורכבים או סיבוכים אפשריים.

כמומחית אני עוסקת אך ורק בטיפולי שורש. זה מקנה ניסיון ומיומנות כמו גם חשיפה לסוגים רבים של מקרים שכיחים ואף נדירים.

כמומחית אני משתמשת במכשור המתקדם ביותר הכולל: מיקרוסקופ טיפולי, מכשור אולטרא סוני, פוצרים ממונעים מניקל - טיטניום ואמצעים משוכללים נוספים המאפשרים ביצוע מדויק באיכות הגבוהה ביותר. הטיפול האיכותי מהווה בסיס לשימור ושיקום עתידי, חוסך סבל והוצאות כספיות מיותרות. את הטיפולים אני מבצעת בתאום מלא עם הרופא המפנה, תוך התייחסות לתכנית הטיפול השיקומית הכוללת דבר המבטיח שיקום מוצלח בהמשך.

ד"ר צביה אלעזרי (פכט) – קצת על עצמי...
סיימתי את לימודי רפואת השיניים (במסגרת העתודה האקדמית) ואת תכנית ההתמחות בהדסה ירושלים. אני עוסקת בתחום האנדודונטיה בלבד (טיפולי שורש). 
 
כיום אני עובדת במרפאתו של ד"ר אמנון מוצפי ברחובות, במרפאת ד"ר יוסי גלייטמן ברעננה ובמרפאתה של ד"ר ג'יזלה ברנשטיין אייזמן באשקלון.
בעבר הייתי חברה בצוות המחלקה לטיפולי שורש (אנדודונטיה) בביה''ס לרפואת שיניים הדסה עין כרם ירושלים. במסגרת עבודתי עסקתי בהדרכה קלינית ובמתן הרצאות למתמחים ולסטודנטים.
חברה בהסתדרות לרפואת שיניים ובאיגוד הישראלי לאנדודונטיה. 

סוגי טיפולים
טיפולי שורש, חידושי טיפולי שורש, טיפול דרך שחזורים וכתרים, טיפולי חרום, הלבנה של שיניים לאחר טיפול שורש, טיפול בחבלות בשיניים קבועות וטפול שורש בשיניים קבועות צעירות (אצל ילדים מעל גיל 6). כמו כן ניתן לפנות אלי לצורך ייעוץ במקרים של חשד לסדק/שבר בשן וקבלת המלצה בכל התלבטות לגבי הצורך בטיפול שורש חוזר.

 

 
 
גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר      
חזרה למעלה
יצירת קשר         טלפון: 054-2389009           
מדריך עסקים